Menu
Your Cart

Kendo Gold Edition Pamuk

Kendo Gold Edition Pamuk
Kendo Gold Edition Pamuk
Kendo Gold Edition Pamuk
Kendo Gold Edition Pamuk
Kendo Gold Edition Pamuk
325,00TL
  • Stok Durumu: Stokta
  • Model: Kendoctn
15673 Defa Görüldü

KENDO GOLD EDİTİON COTTON 

ORİJİNAL YENİ VERSİYON 

Ürünleri lütfen kendi sitesinden orijinal olup olmadığını  kontrol edin 

farklı bir siteye  yönlendirirse  ürün orijinal değildir 

http://kendovapecotton.com/authenticity/

  • % 100 Japon Organik Pamuk
  • Ağartılmamış ve Tatsız
  • Pestisit içermez ve düşük pamuk tadı özelliği
  • En İyi Emilim, Uzun Ömürlü ve Isıya Dayanıklı
  • 1 Metre Uzunluğunda , saf

Yeni Kendo Vape Cotton, özel olarak seçilmiş % 100 organik, etkili pamuktur.. Isıya dayanıklı özelliği ile normal organik pamuklara göre 2 kat daha uzun ömürlüdür.

 

Japonya üretimı Kendo Vape Cotton diğer pamuklara nazaran ısıya 2 kat daha dirençli oldugunu, aynı zamanda emiliminin diğer pamuklara nazaran daha ıyı oldugunu ıddaa ederek pazara girdi ve yükseldi.  diğer pamuklara oranla 2 kat daha uzun ömürlüdür.

  Firma, pamuklarını Malezya Tarım Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (MARDI), Tarım ve Agro-Tabanlı Sanayi Minitstry altında Malezya hükümeti tarafından ıncelenmesine müsaade etmiş ve ıcersınde hiçbir iz pestisit kalıntı ve ağartma maddesi olmadığı onayından geçmıştir. Vape kullanıcılarının kullanmasını şiddetle öneririz.

Neden Kendo Vape Pamuk?

Çeşitli test süreçleri ve hardcore vapers deneylerinden sonra, organik vape pamuğumuzun alabileceğiniz en kaliteli vaping pamuğu olduğu kanıtlanmıştır. Pamuğumuz diğer pamuklar gibi kolayca yanmadığından ısıya dayanıklı olduğu kanıtlanmıştır.

Kendo Vape Cotton 2 kat daha iyi e-likit emilimine sahip olduğundan artık pamuğunuz kurumadan yüksek voltajlarda uzun çekmeler yapabilirsiniz.

Lezzet değiştirmek için eski pamuğu yeni bir pamukla değiştirmek zorunda değilsiniz çünkü Kendo Vape Cotton düşük tat tutma özelliğine sahiptir ve bu da kağıtların kolayca lezzet değiştirmesine olanak tanır.

Sık sık pamuk değiştirmekten bıktınız mı? Endişelenmeyin, pamuğumuz diğer pamuklardan 2 kat daha uzun süre dayanır! (Gapers tarafından kanıtlanmıştır!)

Daha fazla bilgi

Kendo Vape Cotton %100 ağartılmamış ve tatsızdır. Böylece bu organik vape pamuğunda herhangi bir ağartma maddesi kullanılmadığı için pamuk tadı almayacaksınız.

Malezya Hükümeti tarafından standartlar ve kalite için emanet edilen bir kuruluş olan Malezya Standart ve Endüstriyel Araştırma Enstitüsü (SIRIM) ve Tarım Bakanlığına bağlı bir Malezya devlet kurumu olan Malezya Tarımsal Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (MARDI) tarafından test edilen pamuğumuzun numuneleri ve Agro-Based Industry, pestisit kalıntısı ve ağartma maddesi izine rastlamadı.

Her zaman kullanıma hazırdır, kaynatmaya gerek yoktur! Bu üstün kaliteli organik vape pamuğu, sıradan yüz pamuğundan çok farklıdır!Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi