Menu
Your Cart

E sigara Tel Blog RSS Besleme

12 Mar NİCHROME VS Nİ-200 VS TİTANYUM VS KANTHAL VS SS PASLANMAZ TELLER
3 3197
NiChrome vs Ni-200 vs Titanyum vs Kanthal vs SS paslanmaz tellerMTL PREMİUM bilgi Kılavuzuna coil sarmak için gereken farklı tellere hoş geldiniz. Burada NiChrome, Ni-200, Titanyum, Kanthal ve Paslanmaz Çelik arasındaki farklılıkları ele alacağız. Bu tellerin hepsi aynı amaca hizmet etse de, dünyaları birbirinden ayıran bazı temel farklılıklar vard..
12 Mar SICAKLIK KONTROLLÜ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
0 1095
Sıcaklık kontrollü  hakkında bilmeniz gerekenler!Sıcaklık kontrolü, sıcaklık algılama, sıcaklık sınırlama veya basitçe TC (sıcaklık kontrolü) , son zamanlarda. Neredeyse her  mod üreticisi  kendi TC (sıcaklık kontrolü) modelini tanıttı, öncekiler şimdiden birçok güncelleme aldı.  mevcut tanklar için yedek nikel ve titanyum coil telleri sunan gittik..
09 Mar PAMUKLAR
david 0 2889
Vape pamuk nedir?Vape pamuğu, genellikle vape bobinleri için emici fitilleme sağlayan organik çeşitlerde işlenmemiş pamuktur.Her zaman "vape pamuk" pazarı yoktu. Başlangıçta, gazeteler bulabildikleri en iyi seçeneği kullanmak zorundaydılar, bu tipik olarak köşe eczanelerinden organik (ağartılmamış) pamuk toplardı. Ancak, mağazadan satın alınan birç..
08 Şub Single ve Dual Coiller
0 5286
SİNGLE VE DUAL COİLLERSingle coil ArtılarıTek coil yapılandırması kolay daha az pil tüketmektedir kullanıcılar, Çift coil yapılandırmasına kıyasla daha düşük watt olarak Tek coil yapılandırmasını çalıştırırlar. Ortalama olarak, pil gücünün% 10-30'undan fazla kullanırlar.Her şey eşit, Tek coilli likit tüketimi çok daha düşük. Sadece bir coil likit i..
08 Şub NiChrome vs Ni-200 vs Titanyum vs Kanthal vs SS paslanmaz teller
david 0 3439
Bu Yazımızda NiChrome, Ni-200, Titanyum, Kanthal ve Paslanmaz Çelik Teller arasındaki farklılıkları inceleyeceğiz . Bu tellerin hepsi aynı amaca hizmet etse de, bu telleri  birbirinden ayıran bazı temel farklılıklar vardır.Nikel-Krom Vape TelNiChrome hepsini başlatan metaldi. 1905 yılında, anti-oksidasyon özelliklerine sahip olduklarını ve metaller..
02 Ağu Kanthal TeL Nedir
admin 0 5726
 Sigara kullanıcılarına yeni bir alternatif olarak ortaya çıkan elektronik sigaranın temel amacı kullanıcılarına maksimum noktalarda sigara içimine benzer keyif vermektir. Beklentilere uygun marka ve model seçimi kadar elektronik sigara telinin de doğru tercih edilmesi aroma ve buhar performansını en çok etkileyen konulardan bir tanesidir. Peki ele..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)