Menu
Your Cart

Elektronik Sigara Telleri Blog RSS Besleme

08 Şub Single ve Dual Coiller
0 1541
SİNGLE VE DUAL COİLLERSingle coil ArtılarıTek coil yapılandırması kolay daha az pil tüketmektedir kullanıcılar, Çift coil yapılandırmasına kıyasla daha düşük watt olarak Tek coil yapılandırmasını çalıştırırlar. Ortalama olarak, pil gücünün% 10-30'undan fazla kullanırlar.Her şey eşit, Tek coilli likit tüketimi çok daha düşük. Sadece bir coil likit i..
08 Şub NiChrome vs Ni-200 vs Titanyum vs Kanthal vs SS paslanmaz teller
david 0 1155
Bu Yazımızda NiChrome, Ni-200, Titanyum, Kanthal ve Paslanmaz Çelik Teller arasındaki farklılıkları inceleyeceğiz . Bu tellerin hepsi aynı amaca hizmet etse de, bu telleri  birbirinden ayıran bazı temel farklılıklar vardır.Nikel-Krom Vape TelNiChrome hepsini başlatan metaldi. 1905 yılında, anti-oksidasyon özelliklerine sahip olduklarını ve metaller..
02 Ağu Kanthal TeL Nedir
admin 0 4474
 Sigara kullanıcılarına yeni bir alternatif olarak ortaya çıkan elektronik sigaranın temel amacı kullanıcılarına maksimum noktalarda sigara içimine benzer keyif vermektir. Beklentilere uygun marka ve model seçimi kadar elektronik sigara telinin de doğru tercih edilmesi aroma ve buhar performansını en çok etkileyen konulardan bir tanesidir. Peki ele..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)